Meta ArmA3 saruna
Kādā no nākošajām sezonām varbūt var paprovēt šo? https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2307477087

Viņai gan modu prasībās kaut kādas datu bāzes rīks seivu saglabāšanai...
Atbilde
Es varbūt uz kādu vakaru nohostēs uz win kastes un tad jau izspriest, ko un kā. ?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
Overthrow WW2: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1972510873
Atbilde
Šī misija izskatās gana interesanta: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=769440155 Operation TREBUCHET
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
Manuprāt, tas mods ir vairāk "pasaules" mods (ieroči, juniti, vehicles utt.) nekā misija. Misijas viņam varētu būt atsevišķi meklējamas.
Atbilde
Šī kolekcija ir gana interesanta: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=955416777
kā jau nojaušat tiek meklēti papildinājumi svaigai Libertion Smile
Atbilde
(2022-04-09 0:15)Forumotajs Raksta: Šī kolekcija ir gana interesanta: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=955416777
kā jau nojaušat tiek meklēti papildinājumi svaigai Libertion Smile

Tas ir addonu lists, ko priekš sevis ir sataisījusi kāda cita kopiena, ne tuvu nav fakts, ka pati misija to visu prasa (visdrīzāk ka ne). Varam protams izvērtēt, ko no tā ņemt, ko nē. Tur jau rekur tiešā tekstā rakstīts:

This is a collection of mods used by me and my friends to play our version of liberation. You must have these if you wish to play with us

Nu tā kā mēs "ar viņiem" spēlēt neplānojam, tad konkrēti šis saraksts mums nav saistošs no vārda pavisam (turklāt uz pašu misiju nekādu saiti es tajā addonu sarakstā neatradu, tie visi ir ieroči/frakcijas/fīčas/rīki utt.)
Atbilde
Es domāju, ka aktuālā sezona mums iet gana labi, tomēr to mēs visdrīzāk tik un tā nespēlēsim mūžīgi, un kā vienmēr ir vērts domāt vienu soli uz priekšu Smile

Uz šo brīdi situācija ir tāda, ka mēs vairāk vai mazāk uz apli spēlējam 4 scenārijus: KP Liberation, Antistasi, Overthrow un Vindicta (nu labi, Vindicta ir bijusi tikai 1x, Overthrow - šķiet, ka ne mazāk kā 2 un ne vairāk kā 3, Antitstasi - arī kādas 3 līdz 4, un Liberation/KP Liberation vēl vairāk). Epizodiski ir bijis vēl šis tas, tomēr ejošais aplis vairāk vai mazāk tieši šāds.

Kā rezultātā, mums agrāk vai vēlāk visdrīzāk nāksies skatīties uz kaut ko jaunu, un viens no priekšlikumiem būtu spēlēt nosacīti paštaisītu custom kampaņu uz MCC Sandbox bāzes. Priekš tā mums būtu vajadzīgs:

1. Misijas templeita fails (kuru uztaisīt ir burtiski pāris klikšķi, bet ir nianses, kurām pieskaršos zemāk);
  2. Nepieciešamie modi (pāris obligātie modi un pārējais saraksts, par kuru vienojamies, un kuri daļēji izriet no templeita faila);
  3. Sesijas faila ģenerēšana spēles sesijas sākumā. Bez tā misija ir vienkārši tukša karta ar uzspawnotiem spēlētājiem. Attiecīgi, admins (vai spēlētājs, kurš pirmais ienāk serverī Big Grin - bet tas vēl būs jānotestē, kā īsti ir un kas strādā, kas nē) izsauc MCC Sandbox menu un caur to, spaidot pogas, uzģenerē misiju vienam vakaram.

Tas īsumā. Risinājuma priekšrocības:
  • To var spēlēt jebkurā kartē;
  • Admins/misijas ģenerētājs pats nosaka, kurā kartes stūrī notiks attiecīgā vakara misija, attiecīgi, laika gaitā var iziet cauri kaut vai visai kartei;
  • Kaut kas jauns, kas agrāk nav bijis;
  • Lielas iespējas variēt frakcijas (bet tas jāintegrē misijas failā, pārāk bieži mainīt ar nebūtu labi);
  • "Viena misija vienam vakaram"... nu vai divas - nav jāiespringst par to, ka nāk kāds negaidīts pretuzbrukums, jāglābj mašīnas vai tamlīdzīgi Big Grin

Risinājuma trūkumi:
  • Jātaisa misijas fails, kurš eventuāli var izrādīties sarežģītāks, nekā liekas sākumā, jo īpaši, ja mēs ar laiku sagribam vairāk fīču (vai viņas izrādās nepieciešamas);
  • Vajadzīgs admins/misijas ģenerātājs, kurš sesijas sākumā uzģenerē misiju Smile
  • Spēlētājiem nāksies iemācīties ģenerēt misiju vai, kā minimums, lietot atbalsta moduļus (lai, piemēram, spēlētājs, kas ienāk spēlē vēlāk, var veiksmīgi nokļūt operāciju zonā);
  • Iemācīties misiju uzģenerēt pareizi, lai nav tā, ka pretinieku nav iespējams uzvarēt principā;
  • Risks, kā serveris šo gremos attiecībā uz FPS;
  • Var gadīties daudz lietu, kuras nāksies testēt, vai kuras var izrādīties, ka nestrādā, vai nestrādā tā, kā vajag vai kā mums gribas;
  • Seivu nebūs, un sižeta/stratēģiskā mērķa arī nē, vairāk process procesa pēc, vai arī - viena vakara pasākums;
  • Arī ģenerētās misijas beigu beigās var izrādīties vienveidīgas un pēc kāda laika mierīgi var apnikt.

Vitāli nepieciešamie modi:
  • Pats MCC Sandbox;
  • Spider addons (fīča, kas ļauj rekrutēt karavīrus).

Kas jāizdara, lai tas viss darbotos:
  1. Jāvienojas, par ko un pret ko spēlējam (frakcijas), no kā būs atkarīgi nepieciešamie frakciju modi;
  2. Jāuztaisa misijas fails (tas uz mani attiecas);
  3. Jāuztaisa tutoriālis, kā lietot MCC Sandbox misiju ģeneratoru;
  4. Jātestē, jātestē un jātestē;
  5. Jāiemācās lietot atbalsta moduļi.

Punkti 2. un 3. droši vien attiecas pamatā uz mani, 1., 4. un 5. - vairāk vai mazāk uz visiem ieinteresētajiem.

Izsakiet viedokļus, ko par šo domājat.
Atbilde
Nu principā es vēl joprojām uzskatu Arma3 spēlēšanu par izklaidi, ko es daru brīvajā laikā (kad man vajag novirzīt domas dzīves rūpestiem). Vai man ir laiks jaunu misiju rakstīšanai ... ir kritiskais. Jā kādam ir šāds laiks, vai nedod mieru "iekšējais velniņš" - tā nav pati kaitīgāka laika izšķiešana, un ja tam ir klāt kāds psiholoģisks efekts, viss ir super. Tehnisku lietu rakstīšanai izmanto  kādu jithubu, kaut kādu forumu. Sākumā oriģinālais github.com gan mums būs riktīgs overkills, droši vien jāsāk būs ar ko mazāk jaudīgu versiju kontroli un produkta kompilēšanu manuāli. Un no visa Jithuba mums tad paliek tiešsaistes datņu glabāšanas vieta apmaiņai, komentāru rakstīšana pavadošajos skaidrojošajos aprakstos, kuriem var izmantot arī spēļu serverī esošo cieto disku, kurš uz šobrīd stāv tukšs. Iesākumā, foruma vajadzībām droši var izmantot kādu sarunu šeit, kas veltīta konkrēti šai tēmai. It kā prasītos kāds tiešsaistes kanāls, jo tomēr tā ir ļoti specifiska lieta, nu discordā var uztaisīt kanālu. Savu aktivitāti, izņemot kas ir viegli, es īpaši nesolu.
Atbilde
Šajā gadījumā jēdziens "misijas rakstīšana" ir ļoti nosacīts, plus pati tehniskā darbība paliek tīri uz mani. Uz Tevi kā servera adminu tehniski paliek tādas lietas kā:
  • Savākt misijas failu no turienes, kur viņš ir izlikts (kaut vai no šī paša foruma) un iemest serverī;
  • Nu un attiecīgi izveikt izmaiņas servera configā, lai viņš vispār palaižas Big Grin
  • Un pēc tam, kā variants, katrs sesijas sākumā izsaukt MCC meņuci un caur viņu uzģenerēt misiju (t.i. saspaidīt pogas un izvēlēties lietas dropdaunos - kaut kādā mērā līdzīgi, kā tas mēdz notiek misiju parametros lobijā līdz šim, tikai tur intefeiss ir cits). Grūtākais tur varbūt ir ne tik daudz saspaidīt pogas, cik saprast nianses. Un šo punktu varbūt var izdarīt arī jebkurš, kurš pirmais ienāk serverī, bet varbūt vajag admina privilēģijas - tas kā reiz būs jānotestē.

Pats misijas fails variējas sarežģītības līmenī no ļoti vienkārša līdz vienkāršam, mēģināšu piedokumentēt šeit priekš sevis, ko tur vajadzētu iekļaut, lai nav pēc tam jāmēģina atcerēties no galvas:
  • Spēlētāju juniti - tik, cik sloti, droši vien 10, kas ir vairāk nekā mums jebkad ir bijis un līdz ar to ar pietiekoši lielu rezervi;
  • Novietojam viņus atkarībā no tā, par ko spēlējam - ja no pirmā numura, tad droši vien lidostā vai lidlaukā, ja par partizāniem, tad kaut kādā nomaļā kaktā Big Grin
  • Respauna modulis atdzimšanai;
  • Karavīru un mašīnu spawneri no Spider addona (mašīnas vēl jānotestē);
  • Gaisa transporta atbalsts (helikopters);
  • Artilērijas atbalsts (lielgabals, lai aizsniedz visu karti);
  • Arsenāls?
  • Gaismas avoti, ja bāze atrodas kādā nomaļā vietā.

Faktiski lielākais darbs ir vienoties, par kuru frakciju un pret ko spēlēsim, jo no pirmā būs atkarīgs, kādas classnames definēt junitu un mašīnu spawnerī (un darbietilpīgākais būs pārrakstīt šīs classnames, kad/ja mēs mainīsim frakciju, par kuru spēlēsim).
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »

Pārlēkt uz:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)