Meta ArmA3 saruna
Nu izklajusās dikti sarežģīti, priekš manis. Kā jau Normunds rakstīja - ja kāds to var uzņemties, tad ok, bet modulēt pašiem misijas, man liekas par ķēpīgu.
Atbilde
Nu misijas fails faktiski pilnībā ir uz mani Smile

Par misiju ģenerēšanas meņuci un atbalsta moduļu izmantošanu es uztaisīšu video tutoriāļus. Pirmais nav diez ko sarežģītāk kā uzbliezt Antistasi garnizonu, bet otrais idejiski ir apmēram tas pats sarežģītības līmenis, kas iesēdināt botus mašīnā.

Uz šo brīdi viss vairāk vai mazāk ir skaidrs, darbs pamazām notiek un misijas uzmetums ir gandrīz vai gatavs. Paliek izlemt, par ko spēlēsim (ja nebūs ideju, salikšu to, ko salikšu Big Grin).

Principiālas problēmas uz šo brīdi ir palikušas 2:
1. Transporta modulis strādā caur dirsu, bet tas izskatās pēc pašas Armas salūzuma pēc pēdējiem apdeitiem. Bet ir alternatīva - mašīnu spawnerī ierakstīt arī helikopterus (ko es droši vien darīšu tik un tā), tādējādi atrisinot transporta problēmu uz operācijām tālāk no bāzes manuāli.
2. Skriptu "atkritumu nodzēšanai" es visdrīzāk ka neuzrakstīšu, līdz ar to karti "notīrīt" nāksies ar restartu.
Atbilde
(2022-09-19 19:50)hobbit_lv Raksta: 2. Skriptu "atkritumu nodzēšanai" es visdrīzāk ka neuzrakstīšu, līdz ar to karti "notīrīt" nāksies ar restartu.

Varbūt vajag kādu modu kā šo: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1724884525
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »

Pārlēkt uz:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)