Sarunu forums elvē
#51
Citāts:[Jul 24 17:22:02] lumbergs:izskatās, ka forums darbojas no 08-17
[Jul 24 17:58:29] baaciens:Un nedēļas nogalēs gandrīz vispār nestrādā.
[Jul 24 17:58:56] baaciens:Vēl parasti ir kāds pusnakts dežurants
[Jul 24 18:00:32] Minne:Jā, tur laiki garām, kad te Naktsputni biezā slānī ganījās
[Jul 24 18:00:48] Minne:Tur-tie
[Jul 24 18:03:53] baaciens:Vecumposma īpatnība
[Jul 24 18:05:16] Minne:Hihi, jā!

Pa taisno zināma forumā Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#52
Pirms kādām dienām ieskatījos. Nedaudz pagaidot jeb jau šobrīd pārspīlējot, var droši mainīt nosaukumu no "sarunu..." uz "pojeņu..." gan, raksturojot apspriestās tēmas, gan diskutantu kontingentu. Vienīgais, kur kā uz neapdzīvotas planētas vēl kāda dzīvība mēdz uzplaiksnīt - skaidu kaudze un Krimsona ieslodzījuma kamera tajā.
Atbilde
#53
Sveiki, šodien pirmdien ir gana bijis laika, lai izvērtēt manu garo, gandrīz 24h atrašanos "slavenajā forumā", kur atsēdējis 30dnn pilnīgā liegumā, es tiku izlaists tarkšķī parunāties. Administratīvā persona, vēlējās, lai viņas vairs nepiemin segvārdā, - jo ... Kopumā iespaids palika slikts. Tā sakot, man šai forumā uzradās vajadzība pēc  jaunas prasmes  - runāt tā lai tevi nepamana. Kopumā man piešķīra vel 30dnn pilnīgu liegumu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#54
Man sāk izlikties, ka "vārdā nepieminamā" foruma administrācija mēģina noteikt kurā mēness fāzē, viņa spēs adekvāti uzvesties, jo pastāvošajā pat, mana eksistence rada stresu.
Citāts:[Note] :SNor - aplusināja Luīze no šī brīža līdz Oct 22 05:48:34.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#55
"Atcerēsimies, ka mēs, latvieši, neesam kopiena, mēs esam nācija, kas ir savu valsti radījuši, lai aizstāvētu savas vērtības," aicina dzejniece, dramaturģe, prozaiķe Māra Zālīte.
6. septembra raidījums "Kultūršoks" atkārtoti aktualizēja integrācijas jautājumu, šoreiz saistībā ar Rīgas vicemēra Edvarda Ratnieka (Nacionālā apvienība) priekšlikumu no afišām svītrot krievu valodu. Izcēlās plašas diskusijas sociālajos tīklos, kas liecināja, ka šī tēma joprojām aizskar, aizvaino un uztrauc daudzus cilvēkus Latvijā.
https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kultur...s.a569621/

Man ir aizdomas, kad sarunuforums.lv ir postpadomju mantojuma nostaļģijas uzturēšanas vietne, kas veido īpašu postpadomju latviski runājoša sadraudzības vietne. Bet kubele.lv nav mērķis viņu graut vai pat konkurēt.
[Attēls: 20240921165112-43b28a94-me.jpg]
Un šeit ir kopējie meklēšanas termini:
[Attēls: 20240921165113-c42ab845-me.jpg]
t.s., kubele.lv nekad necentīsies konkurēt "frikadeļu zupas recepšu" jomā. Kur nevar noliegt, ka kubele.lv labprāt piesaistītu "Austras Skujiņas" cienītājus.

Kāpēc tik kategoriski uzstādījums par īpatnējo kopienas uzbūvi "sarunuforuma.lv"? Jo tas ir Ļeņisma uzstādījums par "krievu sievietēm 1917 gadā", kā par "tumšu, monolītu" masu, kam vairāk interesē "ko likt mutē" un "kā apģērbties", nevis pa vispār cilvēcisko vērtību situācijas uzlabošanu. Protams, proĻeņistiskie propagandisti (austrumu marksisti) bija demagogi, bet uz šīs propagandas ikdienas ir izaugusi paaudze, kas nereti slikti tiek pāri ar jaunības traumām.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#56
Rekur Strupišam "tā pati problēma" (varbūt tik no cita rakursa, kas Sparkucim), nederīgi tiesneši sāk uzmākties tiesu sistēmai

AT priekšsēdētājs: Tiesnešu vidū parādās populisti
REplay.lv Rīta Panorāma
Šodien, 8:59 Latvijā
Autori: LSM.lv Ziņu redakcija

Tiesnešu vidū parādījušās zināmas populistiskas notis, par ko liecina pēdējās Tieslietu padomes locekļa vēlēšanas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pastāstīja Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs.
Runājot par tiesu sistēmas izaugsmi, Strupišs norādīja, ka ir pieņemtas vadlīnijas sprieduma rakstīšanai, tāpat ir noteikta stingra kārtība jauno tiesnešu atlasei. "Tas ne visiem patīk, protams, bet tiesnešu amatos ir jānonāk labākajiem juristiem un no tā mēs neatkāpsimies," sacīja Strupišs.
"Diemžēl jāsaka, ka parādās zināmas populistiskas notis arī tiesnešu starpā. Piemēram, pēdējās Tieslietu padomes locekļa vēlēšanās viens no pieciem kandidātiem nāca klajā ar populistiskiem apgalvojumiem, ka Tieslietu padome neko nedara, ka visa uzmanība jāpievērš tiesnesim, lai arī ko viņš ar to saprastu...
Tātad ir arī neapmierinātie ar kursu uz kvalitāti un efektivitāti," secināja Strupišs.
Tāpat Tieslietu padome jau šoruden nāks klajā ar priekšlikumiem grozīt likumu, lai novērstu politiskā spiediena riskus uz tiesnešiem. Šobrīd konkrētu mēģinājumi ietekmēt tiesnešus nav, norādīja Strupišs. "Bet risks pastāv, un mūsu uzdevums ir to novērst," viņš piebilda.

Pat profesionālai valsts institūcijai tā gadās, kur tad vēl "tautā iemīļotā" forumā, kur Hruščova intonācijā - "kuharkas" ieceltas  tiesāt Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#57
Citāts:[Oct 01 14:57:12] Leonāra:Kas ir LC laiks Kvadrai nesapratu. Baaciena sarkasmu un skabargu ar neesmu manījusi. Forums ir vieta, kur vispār nepardomaju sakamo atšķirībā no Sparkaa.
[Oct 01 14:58:19] Leonāra:Tas par augstāk lasīto
[Oct 01 14:59:40] Spārka:LC būtu jābūt domātam "lielā cenzūra", kad Pluto un Piafa gribēja pārvērst forumu par ideālu.

Ko tik neuzzini, nejauši uzmetot aci Wink . Izrādās SF ir bijuši arī LC laiks, bez maz vai jāizdomā, ka mūsu laikus dēvēt Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#58
Citāts:[Oct 10 13:51:05] Luīze:man te jānodod sveicieni visiem labajiem cilvēkiem no Aģenta 07
[Oct 10 13:55:52] Minne: o! Forši, paldies! Saki, ka gaidām atpakaļ
[Oct 10 13:57:31] Luīze:
[Oct 10 13:58:48] Spārka:Luīz, es necerēju pat, ka viņš atbildēs!
[Oct 10 14:02:06] Luīze:es arī vairs negaidīju
[Oct 10 14:14:06] Amālija:Būsim priecīgi (būšu priecīga) viņu atkal lasīt.
[Oct 10 14:15:46] Luīze:nav teikts, ka viņš te būs atkal, bet darīšu, ko varēšu, lai pierunātu
[Oct 10 14:19:16] kvadra:Jā, laipni gaidīts! Ceru, ka es neesmu tā, kas viņu izēda. Nu, vismaz neapzinos...
[Oct 10 14:21:15] Minne: nē, kāds vīrieškārtas
[Oct 10 14:26:17] Leonāra:Mine, es nezinu vai Rev tas bija arī agraj, bet nu pēc nelaimes kurš vsp varetu palikt vēl normals
[Oct 10 14:29:00] Minne: Man bija arī šis tas agrāk arī
[Oct 10 14:45:12] daddy:bļin, ku ziemas riepas sadārdzinājušās...
[Oct 10 15:30:32] lumbergs:o,A'gents
[Oct 10 15:31:12] Spārka:cerēsim, ka Luīzei veiksies
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#59
Citāts:Pieslēdzies Spārka
Administrators
Fosilija
*
Ieraksti: 6422
Pavisam "Patīk" : 7458
Skatīt profilu E-pasts Privāta ziņa (Pieslēdzies)

Atb: Labošanās
« Atbilde #25 : 2024. gada 27. septembris, 13:56:03 »

Man tā īsti nekad nav gribējies laboties, pat, ja zinu, ka kaut kas nav bijis labi darīts. Izdarīju - tātad man tā vajadzēja.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#60
Nu Zigitis var justies priecīgs - tas ko viņš piesauca, ir noticis. Es esmu izslēgts no sarunuforums.lv

[Attēls: 20241016004422-c5a8b969.jpg]

Kas ir 4.1.2 punkts? Skatāmies: https://www.sarunuforums.lv/index.php?topic=932.0
Citāts:4.1.2. Personas, kuras ignorē administrācijas ieteikumus, norādījumus un šī foruma noteikumus, ar Administrācijas lēmumu var tikt uz laiku ieskaitītas kādā no riska lietotājgrupām  un forumā var piedalīties ar ierobežotām tiesībām vai arī tām var tikt slēgta piekļuve forumam uz laiku vai pilnībā.

O, jāatzīst ka manas tiesības jau gadiem sarunuforums.lv bija ierobežotas, un es pieņemu "unix tiesību" doktrīnu, ka man īsti nebija iespēja veikt kādus īsteni jaunus pārkāpumus, jo katrs mans solis forumā tika kontrolēts. Līdz ar to es pieņemu, ka tiku sodīts par "virtuālo dzīves veidu", proti, spēju satracināt visu forumu līdz viņa pamatu pamatiem, sava prieka pēc!   
Bet tā kā šis pārāk ilgi gaidītais lēmums tika pieņemts, dienu pirms pilnmēness. Tad nāksies nogaidīt, pilnmēness laiku, "bez svinīgās ievalsēšanas" slavenajā Tarkšķi bez mēģinājumiem atjaunot civilizētu cilvēku cienīgas sarunas, teiksim, par literatūras vēsturi un klasiskās literatūras šedevriem, kas ēdienu gatavotājām droši vien radīs "šķērmu dūšu". Bet es jau nebūšu es, ja es neuzrakstīšu lūgumrakstu, man piedot manus pāri nodarījumus sarunuforums.lv miegainajai un garlaicīgajai kartībai.  
Un ko īsti esmu zaudējis, - piekļuvi Krimsonam, kas drīz atzīmēs savu 56 gada dienu (un kuru es nespēšu apsveikt). Un vispār piekļuvi lietotāju bāzei PM formātā, ko es gan izmantoju ari ļoti maz.    
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)