Latvijas viedokļu līderi
#41
Citāts:Hobbit, kā Tu domā, no kurienes izveidojas darbaroku "cena tirgū"? Grozies kā gribi, it īpaši LV gadījumā viss izveidojas, pateicoties varas alkatībai.
Es domāju, ka tās ir blēņas. Sāksim ar to, ka varas "alkatība" izriet no nepieciešamības savilkt kopā valsts budžetu (kura ir vairāk vai mazāk objektīva un ar to sastapsies JEBKURŠ, kurš nonāks pie varas). Otrkārt, nav jau gluži tā, ka vara budžetam savāktos līdzekļus bāž savā kabatā Big Grin Nē nu ok, var protams bezgalīgi strīdēties par to, vai visa budžeta nauda tiešām izmantojas lietderīgi un pamatoti (droši vien nē, bet šeit tomēr ne par to ir stāsts), bet no otras puses, mēs lieliski zinām, ka arī valsts sektorā vesela kaudze darbu ir underpaid, vai institūcijām nepietiek kapacitātes savu funkciju veikšanai pilnā vai kvalitatīvā apmērā.
Citāts:Atgādināšu, Tava elektroenerģijas cena ir pilnīgā valsts kontrolē.
Nu tikai tādā mērā, ka pie mums ir nobanota Krievijas izcelsmes enerģija un tā vietā mēs esam spiesti iepirkt enerģiju no rietumu puses, kur tā tupa ir dārgāka. Visādā citādā ziņā es nedomāju, ka to nosaka valsts (drīzāk tomēr tas pats vecais labais, "visu sakārtojošais" tirgus).

Un Krievijas enerģijas bans jau nav tikai valdības untums, valdība šajā gadījumā visdrīzāk realizē Latvijas iedzīvotāju vairākuma gribu. Ja Latvijas iedzīvotāju (vēlētāju) vairums atbalsta Krievijas enerģijas banu, tad ar to arī nāksies sadzīvot, pat ja kādam liekas, ka tas ir nepareizi. Demokrātija strādā tieši tā...
Citāts:Baltkrievijā VIENS UN TAS PATS PRODUKTS maksā 2 .. 3 reizes lētāk, nekā "lidojošā kariņa zemē".
Nu bet atkal, tur visdrīzāk ir zemākas gan enerģijas, gan darba izmaksas. Un varbūt arī izejmateriāli. Tas pats par sevi neko neliecina, jo mēs pie sevis "Baltrkrievijas apstākļus" nevaram ieviest (atkal, sk. uz Latvijas vēlētāju), un mums nāksies dzīvot vien tādos apstākļos, kādi tie ir.

Rezumējot: es diemžēl neesmu ekonomists un nezinu, ko vajadzētu darīt, lai būtu labāk un pareizāk. Bet es nepiekrītu tam, ka tipa viss ir slikti tāpēc, ka mums "valdība alkatīga".
Atbilde
#42
"Blakus ikonām – Putina bilde. Krievijā baznīca palīdz sabiedrību slīcināt dezinformācijas purvā" - jau kādu nedēļu lsm galvenajā rubrikā kaut kāda "smadzeņu skalošana" par Krieviju. LSM.lv ir Latvijas medijs? Vai viņīem ir tikai viena tēma - ārlietas? Pat RailBaltica aizgājusi aizkarā, cik ļoti lielā mērā visādas "pārdomas" par KF ņēmušas virsroku.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#43
Jauno konservatīvo partiju pamet viens no līderiem – Tālis Linkaits: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/...s.a562716/ #railbaltica
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#44
Edgars Rinkēvičs: Negribu izklausīties skaudīgs, bet jaunā sabiedriskā medija valdes locekļu algas nav adekvātas 
 Big Grin Big Grin Big Grin
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#45
Jaunās konservatīvas partijas (JKP) rindas pametusi sabiedriskā aktīviste Liāna Langa, aģentūrai LETA apstiprināja JKP valdes priekšsēdētājs Gatis Eglītis.

Ehh, es ar stāšos āra JKP ... ehh, žēl ka neesmu iestājies Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#46
No "Stabilitātei!" savulaik izslēgtā Saeimas deputāte Viktorija Pleškāne iestājusies partijā "Latvija pirmajā vietā" un turpmāk sadarbosies ar šo frakciju parlamentā.
Pleškāni no "Stabilitātei!" frakcijas izslēdza šā gada sākumā pēc brauciena uz Ķīnu. Kopš tā laika viņa ir pie Saeimas frakcijām nepiederoša deputāte.
Otrdien, 3. septembrī, deputāte pēc viņas iesnieguma uzņemta partijas "Latvija pirmajā vietā" rindās, informēja partijā. Neskatoties uz to, Pleškāne joprojām būs pie frakcijām nepiederoša deputāte, jo Saeimas sasaukuma laikā nedrīkst mainīt frakcijas, taču tas neliedz viņai sadarboties ar "Latvija pirmajā vietā" frakciju, kurā ir 8 deputāti.
"Pateicoties Latgales iedzīvotājiem, man ir tas gods pārstāvēt šo novadu Saeimā. Priekšvēlēšanu solījumi maniem vēlētājiem nav tikai vārdi. Beidzot esmu ieguvusi profesionālu, pieredzējušu un augsti kvalificētu komandu, ar kuru kopā cīnīties par Latgales un visas Latvijas labklājību un izaugsmi," par savu izvēli pievienoties partijai "Latvija pirmajā vietā" teikusi Viktorija Pleškāne.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)