Sarunu forums elvē
#51
Citāts:[Jul 24 17:22:02] lumbergs:izskatās, ka forums darbojas no 08-17
[Jul 24 17:58:29] baaciens:Un nedēļas nogalēs gandrīz vispār nestrādā.
[Jul 24 17:58:56] baaciens:Vēl parasti ir kāds pusnakts dežurants
[Jul 24 18:00:32] Minne:Jā, tur laiki garām, kad te Naktsputni biezā slānī ganījās
[Jul 24 18:00:48] Minne:Tur-tie
[Jul 24 18:03:53] baaciens:Vecumposma īpatnība
[Jul 24 18:05:16] Minne:Hihi, jā!

Pa taisno zināma forumā Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#52
Pirms kādām dienām ieskatījos. Nedaudz pagaidot jeb jau šobrīd pārspīlējot, var droši mainīt nosaukumu no "sarunu..." uz "pojeņu..." gan, raksturojot apspriestās tēmas, gan diskutantu kontingentu. Vienīgais, kur kā uz neapdzīvotas planētas vēl kāda dzīvība mēdz uzplaiksnīt - skaidu kaudze un Krimsona ieslodzījuma kamera tajā.
Atbilde
#53
Sveiki, šodien pirmdien ir gana bijis laika, lai izvērtēt manu garo, gandrīz 24h atrašanos "slavenajā forumā", kur atsēdējis 30dnn pilnīgā liegumā, es tiku izlaists tarkšķī parunāties. Administratīvā persona, vēlējās, lai viņas vairs nepiemin segvārdā, - jo ... Kopumā iespaids palika slikts. Tā sakot, man šai forumā uzradās vajadzība pēc  jaunas prasmes  - runāt tā lai tevi nepamana. Kopumā man piešķīra vel 30dnn pilnīgu liegumu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 17 Guest(s)