Latvijas viedokļu līderi
#21
Citāts:Mēs, Nacionālā Savienība “Taisnīgums” aicinām savus biedrus, domubiedrus, un ikvienu latvieti, kam rūp mūsu tautas nākotne, parakstīt sabiedriskās iniciatīvas grupas sagatavoto memorandu.
Memorandā uzsvērta nepieciešamība Latvijas valdībai un Saeimas deputātiem virzīt politiskos procesus Latvijas valstsnācijas un valsts nacionālajās interesēs. Tajā uzsvērts, ka latviešu tautas aizsardzībai ir jābūt Latvijas valsts institūciju virsmērķim ikkatrā to lēmumā un rīcībā.
https://www.taisnigums.lv/
Jā aizstāviet šo jautro laužu idejas.

Citāts:Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Memorands
Par Latvijas valstsnācijas interešu nodrošināšanu


Mūsu valsts pastāvēšanas mērķis ir formulēts Latvijas Republikas Satversmes preambulā:
"1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību."


Diemžēl valstī īstenotā politika jau ilgstoši neatbilst latviešu nācijas interesēm. Tāpēc mīlestībā pret savu – latviešu nāciju, un izjūtot atbildību par tās izveidotās Latvijas valsts mūžīgu pastāvēšanu, apzinoties vēsturiskās rusifikācijas postošās sekas mūsu zemē un nācijā, demogrāfisko krīzi un jaunu imigrācijas viļņu draudus, ko veicina Krievijas un Baltkrievijas īstenotais hibrīdkarš, Eiropas liberāļu antinacionālā politika un vietējo politiķu gļēvums, mēs, zemāk minēto organizāciju pilnvarotie pārstāvji un individuālie atbalstītāji, apvienotiem spēkiem vēršamies pie Latvijas varas augstākajām institūcijām ar šādu memorandu:
1. Latvijas valsts mērķis un būtība ir latviešu nācijas interešu aizsargāšana savā zemē. Latviešu nācijas aizsardzībai ir jābūt Latvijas valsts institūciju virsmērķim ikkatrā to lēmumā un rīcībā.
2. Latviešu nācijas aizsardzības pamatprincips ir stipru, necaurlaidīgu robežu noteikšana un sargāšana, to attiecinot gan uz valsts fizisko robežu, gan valodas un kultūras, kā arī morāles robežām. 
3. Valsts kultūrpolitikas pamatā jābūt latviešu tautas kultūras vērtību un ētisko principu saglabāšanai, popularizēšanai un attīstīšanai, stiprinot nācijas identitāti, tās dzīvotgribu un gatavību sevi aizsargāt pret ārējiem draudiem.
4. Valstij ir jāveicina latviešu valodas statusa un latviešu kultūras pozīcijas publiskajā telpā, ar politisko gribu un likuma varu novēršot PSRS rusifikācijas sekas un to turpināšanos caur pārprastu humānismu un gļēvu liberālismu.
5. Nav pieļaujama jauna imigrācija, it īpaši attiecībā uz lēto darbaspēku, kas var radīt tādu sociālo katastrofu, kādu patlaban piedzīvo Francija, Zviedrija, Vācija un citas  Eiropas valstis. Latviešu nācijas pastāvēšanas intereses un valsts lēmumu suverenitātes princips stāv augstāk par Briseles ierēdniecības unificētajiem lēmumiem, kam nereti nav saskares ar realitāti.
6. Lai novērstu imigrācijas plūsmas, valstij primāri jāiegulda tautas dabiskajā ataudzē, vietējās uzņēmējdarbības attīstībā un jauno tehnoloģiju integrācijā.  Jāpārstāj iznīcināt individuālā pašiniciatīva ar smacējošu birokrātiju un neadekvātu nodokļu sistēmu. Nāciju vienojošas valsts attīstības vīzijas trūkums nedrīkst tikt aizstāts ar neapdomīgu visatļautību atsevišķu ekonomisko grupējumu īstermiņa interesēs.
7. Valstij nekavējoties jāatrisina valsts austrumu robežas caurlaidības problēma, lai novērstu Krievijas un Baltkrievijas radīto imigrantu iekļūšanu Latvijā. Jāsadarbojas ar Lietuvu un Poliju robežas izbūvē, jālūdz tām palīdzība un atbalsts straujai robežas izbūvei.
8. Par līdzšinējo valsts austrumu robežas pienācīgas izbūves kavēšanu drošības iestādēm ir jāveic izmeklēšana, izvērtējot atbildīgo amatpersonu iespējamu noziedzīgu nolaidību vai valsts nodevību.

Es pat visu to nelasīju, bet tikai atstāšu šeit, lai gan jau uz Saeimas vēlēšanām painteresētos kā viņiem iet Smile No otras puses, vai tehniski idioti, kur raksta manifestu google doc var būt nopietni cilvēki? Savādāk, kā jau jūs jūtat ka tā ir LKP elektorāts. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#22
Latvijas "valsts" kārtējo reizi nepievīla.
Man te rāda Timrotu kaut kādā raidījumā par vidējā ātruma radariem. Čalis nobrauc ar ātrumu ap 90 km stundā, bet viņam uzrāda, ka braucis ar 99 km stundā. Sāk skaidrot, vai tiešām? Izrādās, mūsu "valsts 404" ierēdniecība kārtējo reizi "kļūdījusies", nosakot patieso attālumu no viena līdz otram radaram. Brauc ar atļauto ātrumu, bet pārkāpis tomēr esi. Cerība, kā parasti, uz cūceni un to, ka mākslīgi uzturētajās rindās tur, kur šādus naudassodus var apstrīdēt, vairumam nīkt nebūs ne vēlēšanās, ne pacietības. Smile Smile Smile Samaksās mīļā miera labad. Smile Smile Smile
"Valsts 404" vēlreiz pierāda, ka šīs "valsts" pastāvēšanas pamats ir korupcija un iespēja "elitei" brangi dzīvot uz neelites rēķina, nedodot nekāda pienesuma nekam. Lai brangi dzīvotu, ir kaut kādā veidā jāekspropriē strādājošo nopelnītais un jāpārdala tas par labu "elitei". Šim nolūkam der viss, sākot no Latvenergo u. c. "valsts" kapitālsabiedrībām, beidzot ar radariem. Smile Smile Smile
Atbilde
#23
(2023-08-05 17:01)Zigfrids Raksta: "Valsts 404" vēlreiz pierāda, ka šīs "valsts" pastāvēšanas pamats ir korupcija un iespēja "elitei" brangi dzīvot uz neelites rēķina, nedodot nekāda pienesuma nekam. Lai brangi dzīvotu, ir kaut kādā veidā jāekspropriē strādājošo nopelnītais un jāpārdala tas par labu "elitei". Šim nolūkam der viss, sākot no Latvenergo u. c. "valsts" kapitālsabiedrībām, beidzot ar radariem. Smile Smile Smile


Izskatās pie esi nonācis pie "revolucionāras situācijas", un esi gatavs iesaistīties "valsts 404" modernizācijā, un "iet politikā".  Bet Tevi tur sagaida elite ar visādiem viltīgiem gājieniem Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#24
Citāts:palīdzība visādām centālāfrikas republikām un etiopijām, bet tagad - Ukrainai
Nu te gan viss ir pavisam vienkārši, vienkāršāk vairs nevar.

Un tātad: PSRS laikos PSRS bija komunisma/sociālisma flagmanis, zeme/valsts, kur komunisms/sociālisms, lai kāds viņš arī nebūtu bijis, bija uzvarējis un tika celts (atkal, kā nu sanāca) jau gadu desmitiem ilgi. Protams, ka šādos apstākļos bija pilnīgi dabiski, normāli, LIKUMSAKARĪGI un pilnā saskaņā ar attiecīgo ideoloģiju, ka PSRS tiecās palīdzēt jebkam, kas bija kaut druscīt sociālistisks. Nekā daudz savādāk nemaz nevarēja būt.

Savā ziņā šobrīd ar Ukrainu ir stipri līdzīgi: Ukraina, t.i. tajā pastāvošā vara, kura, tāpat kā mūsējā, ir lielos vilcienos ievēlēta pilnīgi godīgi un likumīgi, pārstāv to pašu nometni un vērtības, kuru pārstāvam mēs, t.i., Latvijas valsts. Patīk/nepatīk, pareizi/nepareizi - tas viss ir sekundāri, fakts kā tāds ir tas, ka Latvijas valdība, kuru ir ievēlējis Latvijas pilsoņu vairākums, tīri dabiski un tieši tāpat LIKUMSAKARĪGI palīdz Ukrainas valstij un arī neko daudz savādāk nevar būt.

Pilsonim principā var likties, ka tas nepareizi - un es uzskatu, ka pilsonim ir jābūt tiesībām uz tādu viedokli! - bet tas nekā nemaina Latvijas pilsoņu vairākuma pozīciju un domas. Viņas ir tādas, kādas viņas ir. Esi mazākumā? Ok, demokrātijā tā gadās, bet ja vairākums domā stipri savādāk, Tev atrast domubiedrus tādā skaitā, lai varētu reāli izmainīt valsts ģenerālo politiku, varētu būt visai nepaceļams uzdevums.

Kaut gan, protams, droši vien dibināt savu politisko partiju (vai iestāties sev tuvākajā no esošajām) principā ir pareizāk, nekā vienkārši šķendēties virtuvē vai forumā...

Citāts:Un šaut pa krievu pensionāriem, kas dzīvo Ukrainā ar raķetēm - nu nav prātīgākā nodarbe.
Ja es pareizi saprotu, tad iebilst šim apgalvojumam mums šobrīd jau aizliedz likums?
Citāts:Vai vainot ASV krievu iebrukumā, what the fuck, kas tā par ideju?
Hmm, nu bet vai tad prorietumnieciska Ukraina, kas ir izteikti antikrieviska un sapņo par NATO, tiešām neatbilst ASV interesēm? Tā tikai tāda nejauša sakritība? Jeb vai tomēr te ir sadūrušās absolūti pretējas intereses, kuras beigu beigās ir rezultējušās karā, pilnīgā saskaņā ar Šlīfena vai kā tur teikto, ka karš ir politikas turpinājums ar citiem (militārā spēka) līdzekļiem? Vai ir šaubas par to, ka amerikāņi apspēlēja krievus 2013/2014. gadā ar Maidānu, uz ko Krievija , nemācēdama diplomātiju vai nespēdama nopirkt sev atbalstu "starptautiskajā sabiedrībā", sākumā reaģēja ar Krimas aneksiju un atbalstu Donbasa rebeļiem, un beigu beigās ar 2022. gada kampaņu. Vai tas attaisno Krieviju un nomazgā to baltu? Nē, bet tieši tāpat nav nekāda pamata apgalvojumam, ka amerikāņi tur galīgi ņi pri čom un ka viņiem Ukrainā nav nekādu interešu...
Citāts:KF bruņotie spēki veic iebrukumu Ukrainā, nesasniedz mērķus un sāk ārdīties - psiholoģiski viss saprotams, bet priekš kam tie meli?
Par kādu tieši ārdīšanos ir runa?
Atbilde
#25
Redziet, šeit jau iezīmējas viens aspekts, pateicoties kuram, "valsts 404" ar tās varu IT KĀ ievēlējušo sabiedrību ir tur, kur tā ir. Runa ir par uzskatu, ka "politika" ir tikai un vienīgi partijas, vēlēšanas, valdība, utt. Šauri, šauri domājat, godātie līdzcilvēki. "Politika" ir, piemēram, dzeltenās vestes Francijā vai tālbraucēji Kanādā covid afēras laikā, pateicoties kuriem, preteklis Trudo uz brīdi pat aizbēga no valsts. Politika ir arī "elites" vēsturiskā atmiņa par katru kļūdaino lēmumu vai rīcību, pateicoties kam, šī "elite" kādreiz sāpīgi ir dabūjusi ar lāpstu pa purnu. Ja par šo, tad bieži lasītie iedzīvotāju izteikumi par to, ka "civilizētās valstīs ministrs jau sen būtu atkāpies, bet LV - sēž un sēdēs", ir nekas cits, kā vien neizpratne par to, ka vācijās un lielbritānijās "elite" labi apzinās, uz ko ir spējīgs saniknots plebejs, tāpēc smēķēt uz benzīna kannas īpaši neriskē. Mūsu varas tirliņiem tādas vēsturiskas pieredzes pagaidām nav, tieši tāpēc Eiropā un citur demisionē paši (un vēl partijas biedri saka: "Es nevēlos tevis dēļ tikt pie krustojuma izvilkts no auto un piekauts, tāpēc aizej no amata, kamēr neviens no "elites" vēl nav cietis"), bet pie mums gadiem "uzsien prievītes un nopizģī miljonu".
Un kas attiecas uz to, ka vara esot ievēlēta "pilnīgi godīgi un likumīgi", atļaušos apšaubīt. Ir gana daudz netiešu norāžu uz to, ka "vēlēšanas" šajā "valstī" ir farss.
Vai arī, ja tas tik tiešām tā nav, tad ... kāda bija koncepcija, ar kuru mūsu "stratēģiskie partneri" pamatoja savulaik dažādas speciālās operācijas citās zemēs? Pareizi, - ar apgalvojumu, ka civilie cieš, bet par to nebūtu jāuztraucas, jo [neatreferēšu vārds vārdā, bet doma - tāda], iedzīvotāji esot atbildīgi par to, kāda valstī ir valdība un ko tā dara. Sekojoši ... kāpēc kāds šo pašu principu nevarētu attiecināt uz LV un tās varu? Mierīgi. Ja ASV var bez bažām un sirdsapziņas pārmetumiem atslaucīties kādas citas valsts "pilsoņu vairākuma" uzskatos jautājumā par to, kā tie grib dzīvot, tad kāpēc tos būtu jāciena pilsonim X.? Smile
Atbilde
#26
Citāts:Redziet, šeit jau iezīmējas viens aspekts, pateicoties kuram, "valsts 404" ar tās varu IT KĀ ievēlējušo sabiedrību ir tur, kur tā ir.
Es nedomāju, ka "valsts 404" ir labs apzīmējums Ukrainai vai Latvijai. Negribu teikt, ka te vai tur viss ir labi un čikiniekā (patiesībā nē), bet šīs valstis tomēr eksistē - un to var attiecināt (pagaidām!) arī uz Ukrainu.
Citāts:Runa ir par uzskatu, ka "politika" ir tikai un vienīgi partijas, vēlēšanas, valdība, utt. Šauri, šauri domājat, godātie līdzcilvēki.
Bez šaubām, politika ir arī idejas, izpratne, redzējums un kas tik vēl ne. Bet tas viss ir pamatā "softs", tēlaini runājot, tas, kam cilvēkiem galvā. Bez tam vēl ir arī "hārds" jeb tas, ko cilvēki reāli dara, sākot no apkaimju biedrībām, NVO un beidzot ar AKTĪVU dalību politiskajā partijā.
Citāts:Un kas attiecas uz to, ka vara esot ievēlēta "pilnīgi godīgi un likumīgi", atļaušos apšaubīt. Ir gana daudz netiešu norāžu uz to, ka "vēlēšanas" šajā "valstī" ir farss.
Kā uz to skatās. Ja runājam par to, kā ir saskaitītas balsis, tad es nedomāju, ka tur ir daudz vietas spekulācijām par to, ka ir svarīgi, kas skaita. Es ticu tam, ka Latvijā saskaita pareizi.

Cita lieta, ja skatāmies uz aģitāciju, tad tur es varētu piekrist, ka tur mēs, iespējams, varētu novērot ij manipulāciju ar vēlētāju, ij administratīvā resursa izmantošanu, ij vēl visu ko. Nu vai vēl to faktu, ka prezidents valdības veidošanu nolemj uzticēt parrtijai, kura ir dabūjusi bezmaz vai vismazāk balsu... no otras puses, to daļēji gan var skaidrot arī ar to, ka tieši šī partija spēja saorganizēt pietiekoši darboties spējīgu koalīciju.
Citāts:kāda bija koncepciju, ar kuru mūsu "stratēģiskie partneri" pamatoja savulaik dažādas speciālās operācijas citās zemēs? Pareizi, - ar apgalvojumu, ka civilie cieš, jo [neatreferēšu vārds vārdā, bet doma - tāda], iedzīvotāji esot atbildīgi par to, kāda valstī ir valdība un ko tā dara. Sekojoši ... kāpēc kāds šo pašu principu nevarētu attiecināt uz LV un tās varu? Mierīgi. Ja ASV var bez bažām un sirdsapziņas pārmetumiem atslaucīties kādas citas valsts "pilsoņu vairākuma" uzskatos jautājumā par to, kā tie grib dzīvot, tad kāpēc tas būtu jāciena pilsonim X.?
Nav gluži tā. Nesenajā vēsturē ASV lielākoties savas operācijas argumentēja ar cīņu pret konkrētu diktatoru, kurš redz apspiežot tautas patiesās vēlmes pēc īstas demokrātijas. Tas nav gluži tas pats, kas "pilsoņu vairākuma izvēle", tā ka šajā punktā nekādīgi nevaru piekrist, kaut arī esmu ļoti tālu no tā, ko varētu nosaukt par "ASV fanu"...
Atbilde
#27
https://jauns.lv/raksts/zinas/574065-fot...as-valdibu

Šodien pulksten 15.00 pie Brīvības pieminekļa sākās partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) līdera Aināra Šlesera organizēta protesta akcija ""Vienotības" valdības gāšanai". Pasākums pulcēja ap 800 cilvēku un daudzi bija ar lietussargiem, jo lija lietus. 

Rīgas domē aģentūra LETA uzzināja, ka oficiāli minētajā laikā pie Brīvības pieminekļa bija paredzēts paust iedzīvotāju viedokli pret "nesaprātīgo valdības rīcību, pret energoresursu cenu nepamatotību un valsts varas ignoranci pret pilsoņu tiesībām noteikt valsts politiku".

Akcijas pieteikumā minēts, ka pasākumā piedalīsies 1000 dalībnieku.

https://jauns.lv/raksts/zinas/574076-fot...niem-kremt

Sestdienas, 26. augustā, pēcpusdienā uz partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) līdera Aināra Šlesera organizēto protesta akciju ""Vienotības" valdības gāšanai" pie Brīvības pieminekļa ieradušies aptuveni 500 cilvēki. Kamēr partijas vadība ar Ainaru Šleseru priekšgalā kritizēja prezidentu, valdību un citus, daļa cilvēki uz protestu bija ieradušies ar plakātiem, kuros pauda savu viedokli par valstī notiekošo. Jauns.lv, apsekojot vēstījumus uz plakātiem, apkopoja, kas tad “sāp” Šlesera sekotājiem. 

Pasākums tika sākts ar dziesmas "Sanāciet, sadziediet, sasadancojiet" atskaņošanu un pie Brīvības pieminekļa pulcējušies aptuveni 500 cilvēki, tostarp, partijas redzamākie līderi - Ainārs Šlesers, Ringolds Balodis, Ramona Petraviča, Vilis Krištopans un citi.
Daudzi sanākušie tērpušies sarkanos kreklos ar uzrakstu "Atlaist Saeimu". Daļai līdzi ir Latvijas karogi. Par kārtību rūpējas partijas nolīgtie apsardzes darbinieki un policija.
Šlesera uzrunā izskanēja asa kritika pie varas esošajiem politiķiem un sabiedriskajiem medijiem. Šlesers, piemēram, kritizēja valdības lēmumu gados vecajiem Krievijas pilsoņiem likt kārtot valsts valodas pārbaudījumu. Izskanēja arī kritika par slikto demogrāfijas stāvokli valstī un politiķu aroganci, nerisinot šo problēmu.

Šlesers arī nekautrējās sevi paslavēt par to, cik daudz esot darījis investoru piesaistīšanā un politikā nekad neesot turējies pie krēsla.
Ņemot vērā minēto, Šlesers aicināja Siliņu sagatavot problēmu risināšanas plānu un to ieviest. Gadījumā, ja šāda plāna nebūšot, tad no 1.novembra LPV aktīvi rīkosies un sāks vākt parakstus 14.Saeimas atlaišanai.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#28
Šodien korporācija META nopublicēja Alda paziņojumu

[Attēls: Aldis.jpg]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#29
(2023-09-26 18:14)Zigfrids Raksta: jāprot nostāties pareizajā pusē divu deģenerātu - Krēsliņa Ž. un lezbietes - publiskajā kašķī.
Man reizēm liekas, ka es un Latvijas politiskā skatuve atrodas 2 paralēlēs plaknēs, kuras nekad nekrustojas. Par ko vispār te ir runa? Big Grin
Atbilde
#30
https://www.la.lv/video-piz-kaut-kadas-d...a-oficiere

... pie tam pievērs uzmanību, kā ir piemeklēti konfliktētāju foto. Plebejam ir jāsaprot, ka Krēsliņš ir deģenerāts, bet lezbietes - noteikti nē! Smile

P.s. Šodien kaut kur redzēju virsrakstu par vēl vienu gadījumu. Lielpatriots un īstlatvietis bokseris Zutis, kurš pļūtīja šķidru virsū M. Briedim, kurš izteica publiski neizpratni par represijām pret krieviem, ar savu otro pusi ir nonākuši konfliktā ar mājas, kuru viņi īrē, saimnieci. Palikuši parādā, atsakās maksāt un vēl mētā tekstus tipa: "Es jau nu nebūtu tas cilvēks, ar kuru jūs varētu strīdēties" ... ar domu, cik saprotu, ka, ja turpinās pieprasīt samaksu par īri, tad var uzrauties un kāda aperkota liellatvieša izpildījumā. Tipisks nacionālsmerdelis. Gaidīju, ka šis personāžs agri vai vēlu sevi parādīs, bet nebiju domājis, ka tas notiks tik ātri.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)