Par Forumu
#1
Kopsavilkums par visām ziņām:
http://kubele.lv/forums/portal.php

un notiek tulkošana. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
kubele.lv atrodas labsa.mooo.com serverī, kur bez kubele.lv atrodas:

https://stradnieks.eu
Atbilde
#3
Kā jau ari likās: https://blog.mybb.com/2022/03/09/mybb-1-...y-release/

MyBB 1.8.30 is now available, and is a security release.
  • 1 security vulnerability addressed:
    • High risk: ACP Settings management RCE (advisory) — reported by Cillian Collins / Trend Micro Zero Day Initiative
Check the Release Notes for more information.
Get latest MyBB Full & Upgrade Packages →
The MyBB Project extends thanks to reporters and researchers following responsible disclosure.
Go to mybb.com/security to report possible security concerns or to learn more about security research at MyBB.
If you would like to contribute to the Project, Get Involved.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
Ou, goggle ir izteikusi cildinājumu kubele.lv Smile

[Attēls: 20231002204926-0a9c8c25-me.png]
Atbilde
#5
Kas te notiek? Pavisam sērīgi?
Atbilde
#6
Viss notiek. Dzīve turpinās.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#7
Protams, viss notiek! Forumotājs forumā sarunājas pats ar sevi, viss notiek. Smile
Atbilde
#8
Nu netik traki, bet līdzīgi. No otras puses, lielās runātāju grupās spēj eksistēt tikai ar tādu vai savādāku vardarbību. Smile Es lasu Solžeņicinu un priecājos, ka tie laiki beigušies.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#9
(2024-02-09 17:53)Zigfrids Raksta: Protams, viss notiek! Forumotājs forumā sarunājas pats ar sevi, viss notiek. Smile

No sākuma tā arī bija domāts, tā sakot tiešsaistes forums - man tiešsaistes pierakstu burtnīca (un man kopš piparmetra,net laikiem patīk foruma formāts). Diemžēl, tehnisks tas bija dumjš risinājums, jo php  un dzīvais teksts nav ilgtspējīgs. Un uz šobrīdi jau kubele.lv populārākas ir gan dokuwiki, gan html publikāciju sadaļas (kas ir turpinājums statiskajam pierakstam), kas vēl joprojām ir manas pierakstu burtnīcas. Un kubele.lv forums ir atvērts visiem lietotājiem, kam ir ko sakarīgu teikt (kas ir ļoti maza sabiedrības daļa). Turklāt kubele.lv forums bija domāts kā apolitiska vietne, kur par runāt par kultūru, mākslu, vēsturi un nākotni, bet uznāca karš un nācās atgādināt ētikas pamatus, ka nogalināt nav labi. Un vai tad es esmu vainīgs, ka tiem , kas atraduši šo forumu, patiesībā nemaz nav ko teikt, bet tikai ir prasme oponēt vardarbīgai administrācijai, kas ļauj paaust tev tikai viņu (dumjo) prāt pieņemamas lietas? Tā sakot, tu esi brīvs rakstīt savu viedokli ... mēs gaidām, un varbūt uzradīsies vairāk oponentu Tev nekā Sparkai un Čamai. Wink Un to ka vīrieši nespēj paust tik daudz paradoksālu viedokļus cik sievietes -  vai tiešam tas vēl kādam ir jāpierāda?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#10
Es lasu Solžeņicinu un priecājos, ka tie laiki beigušies.
_________________________________________________
Šobrīd esmu pārgājis uz komunikāciju specifiskā Krievijas forumā un esmu uzzinājis daudz jauna par "tiem laikiem". Ļoti interesanti. Raiba publika sākot no KF patriotiem un PSRS atjaunošanas atbalstītājiem līdz varas kritiķiem, no Ukrainas patriotiem līdz Izraēlas pilsoņiem un baltkrieviem Baltkrievijā un Eiropā. Esmu radis atbildes uz vismaz dažiem jautājumiem pašam sev, ko vāroties savā (Latvijas, Eiropas) sulā nekad nebūtu izdarījis. Apmeklēju pa lielam tikai 1 blogu, aktivitāte tajā ... šajā diennaktī uz šo brīdi 114 komentāru. Tēmas - visdažādākās. Tādu aktīvo blogu ir aptuveni 10. Bez blogiem ir tēmas. Kopā komentu visā forumā - 4973540. Tēmu - 33081. Forumam ir vismaz 18 gadi. Šobrīd aktīvas ir 14 tēmas. Šobrīd onlainā ir 29 reģistrētie. Kamēr rakstīju, forumā ir 7 jauni komenti.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)