Maduro aneksija
#11
Citāts:Nu šis drauds Gajānai ar karu, ir vairāk norāde ASV militarās ražošanas sektoram, ka ir labākas militāro piegāžu vietas par Ukrainu.
Tad jau atkal sāksies vaimanas par to, ka Krievija ir tā, kas kurina arī šo karsto punktu, uzmanības novēršanai no Ukrainas?
Citāts:Es nepiekrītu, ka viņiem ir kaut kāds mandāts
Nu ja skatās LV ģenerālo ārpolitisko pozīciju (par ko diskusija mums ir šīs tēmas kontekstā), tad nedomāju, ka jenoti tur kaut kā īpaši izceļas no citām koalīcijas partijām.
Atbilde
#12
Konkrēti ne Kariņš, bet formāli jau Tu vari ietekmēt valsts politiku, vēlēšanās nobalsojot par sev tīkamāko politisko spēku vai, kā minimums, "mazāko ļaunumu". Cita lieta, ka var izrādīties, ka Tu ar saviem uzskatiem, vērtībām un politiskajām simpātijām esi mazākumā un praktiski neesi pārstāvēts valsts ģenerālajā politiskajā līnijā. Tas ir pilnīgi iespējams, valsts un demokrātija darbojas vairākuma/valdošo aprindu interesēs, un ja Tu neesi nekam no tā piederīgs, nu tad sadzīvo ar to, ka esi mazākumā (un nesaklausīts), kas vēl atliek?

Klausoties, ko cilvēki apkārt runā vai raksta internetā, es diez ko nešaubos, ka Kariņam/Siliņai/Co ir vairākuma mandāts. Latvijas/latviešu tautas vairākums ir par ciešu draudzību ar ASV un Rietumiem, diskusijas var būt vien par atsevišķām epizodēm lielajā politikā vai par LGBT jautājumu, tāda ir tā īstenība un es personīgi neredzu veidu, kā to mainīt. Un vai maz vajag?
_____________________________________________________________________________________
Lai nu tā arī būtu, tomēr šajā gadījumā personiski es neredzu iemeslu, kāpēc man un maniem dēliem būtu ar plinti jāstāv pret krieviem, kamēr viena daļa "ASV un rietumiem draudzīgo" paņems no šejienes pēdu ar AirBaltic lidmašīnām vai citādi. Ja šķiet, ka runāju muļķības, tad vajag tikai pavērot ... kas brauc automašīnās ar Ukrainas numuriem? Viena lieeeela daļa ir to, kuriem patiesībā būtu jābūt ierakumos. Kāpēc lai LV gadījumā būtu kaut kā citādi?
Atbilde
#13
(2023-12-11 0:20)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Nu šis drauds Gajānai ar karu, ir vairāk norāde ASV militarās ražošanas sektoram, ka ir labākas militāro piegāžu vietas par Ukrainu.
Tad jau atkal sāksies vaimanas par to, ka Krievija ir tā, kas kurina arī šo karsto punktu, uzmanības novēršanai no Ukrainas?

Man šausmīgi patīk šie svētdienas ārpolitiskie speciālisti, kuri nemaz nezin, ka Maduro režīmu Venecuēlā atbalsta Lavrovs, un ne bez "krievu padomdevējiem" tika pieņemts lēmums celt 130 gadus vecu konfliktu gaismā. 1893 gadā Latvija bija zem krievu cara.   

(2023-12-11 0:20)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Es nepiekrītu, ka viņiem ir kaut kāds mandāts
Nu ja skatās LV ģenerālo ārpolitisko pozīciju (par ko diskusija mums ir šīs tēmas kontekstā), tad nedomāju, ka jenoti tur kaut kā īpaši izceļas no citām koalīcijas partijām.
Latvijas ārpolitika ir Latvijas valdības ziņā, un tam nav nekāds sakars ar atbalstu. Jenoti jau bezcerīgajā 13.Saeimā uzņēma nepateicīgu lomu diktējot, kas kuram būs jādara, lai novilktu līdz velēšanām. 14 Saeimā viņi guva par lielāko ievēlēto partiju, jo nejauši visi balsoja pret 13.Saeimas darbības sašķeltības novēršanu. Un par Jenotiem nobalsoja tikai 173 425 balsotāji, kur balsstiesīgie ir 1 542 407, t.i., 11,24%, kas norāda uz demokrātijas krīzi. Wink "Mazākais ļaunums"
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#14
(2023-12-11 0:36)Zigfrids Raksta: Lai nu tā arī būtu, tomēr šajā gadījumā personiski es neredzu iemeslu, kāpēc man un maniem dēliem būtu ar plinti jāstāv pret krieviem?

Nu atbilde ir triviāla, būs jāstāv ar plinti pret krieviem, lai nešautu uz kaimiņiem. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#15
Citāts:Man šausmīgi patīk šie svētdienas ārpolitiskie speciālisti, kuri nemaz nezin, ka Maduro režīmu Venecuēlā atbalsta Lavrovs, un ne bez "krievu padomdevējiem" tika pieņemts lēmums celt 130 gadus vecu konfliktu gaismā.
Hmm, palasi kaut vai Wikipēdiju, to konfliktu ceļ gaismā ar apbrīnojamu regularitāti, tiesa gan, ka šis ir bezprecedenta saasinājums.
Citāts:Latvijas ārpolitika ir Latvijas valdības ziņā, un tam nav nekāds sakars ar atbalstu.
Vai Tu gribi apgalvot, ka Latvijas ārpolitika neatbilst Latvijas populācijas meinstrīma pozīcijai?
Citāts:Nu atbilde ir triviāla, būs jāstāv ar plinti pret krieviem, lai nešautu uz kaimiņiem.
Kas rada automātisku jautājumu, vai pats esi gatavs stāvēt? Wink
Atbilde
#16
(2023-12-11 2:15)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Man šausmīgi patīk šie svētdienas ārpolitiskie speciālisti, kuri nemaz nezin, ka Maduro režīmu Venecuēlā atbalsta Lavrovs, un ne bez "krievu padomdevējiem" tika pieņemts lēmums celt 130 gadus vecu konfliktu gaismā.
Hmm, palasi kaut vai Wikipēdiju, to konfliktu ceļ gaismā ar apbrīnojamu regularitāti, tiesa gan, ka šis ir bezprecedenta saasinājums.

Nu tur nekas tāds nav, tikai tas ka 2015 gada exonmobile atklāja šai reģionā lielas naftas krājumus. Un Lavrovam vajag pēc iespējas vairak reģionālos kariņus, lai paradītu pasaulei, ka "reģionālie kariņi" ir normāla parādība, nevis "aukstais karš II" Smile



(2023-12-11 2:15)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Nu atbilde ir triviāla, būs jāstāv ar plinti pret krieviem, lai nešautu uz kaimiņiem.
Kas rada automātisku jautājumu, vai pats esi gatavs stāvēt? Wink

Vai šis ir neveiklā formā jautājums, vai esmu sociopāts un derīgs KF specdienestiem informācijas vākšanai? Nē, kā jau tu zini, man nav nekādu pretenziju pret NATO un es gana labi atceros "padomju lielkrievu marazmu".
(2023-12-11 2:15)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Latvijas ārpolitika ir Latvijas valdības ziņā, un tam nav nekāds sakars ar atbalstu.
Vai Tu gribi apgalvot, ka Latvijas ārpolitika neatbilst Latvijas populācijas meinstrīma pozīcijai?
Es neesmu augstās domās par Latvijas populācijas intelektuālajām spējām, par ko esmu pārliecinājies 30 neatkarības gados.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#17
Nu atbilde ir triviāla, būs jāstāv ar plinti pret krieviem, lai nešautu uz kaimiņiem.
_______________________________________________________________________
Kārtējo reizi nesapratu dziļo domu.
Atbilde
#18
Citāts:Nu tur nekas tāds nav, tikai tas ka 2015 gada exonmobile atklāja šai reģionā lielas naftas krājumus.
Venecuālai tādas vai savādākas pretenzijas uz šo reģionu bija arī pirms tam.
Citāts:Un Lavrovam vajag pēc iespējas vairak reģionālos kariņus, lai paradītu pasaulei, ka "reģionālie kariņi" ir normāla parādība, nevis "aukstais karš II"
Neapstrīdot to, ka šobrīd jauni reģionālie kariņi ir Krievijai izdevīgi, viņi tomēr notiek visu laiku (un notika arī starp abiem "aukstajiem kariem"), nevis tikai tagad.
Citāts:Vai šis ir neveiklā formā jautājums, vai esmu sociopāts un derīgs KF specdienestiem informācijas vākšanai? Nē, kā jau tu zini, man nav nekādu pretenziju pret NATO un es gana labi atceros "padomju lielkrievu marazmu".
Nē, tas ir konkrēts jautājums, uz kuru tiek sagaidīta pietiekoši konkrēta atbilde, kas diez ko neatšķiras no formāta JĀ vai NĒ Wink
Citāts:Es neesmu augstās domās par Latvijas populācijas intelektuālajām spējām, par ko esmu pārliecinājies 30 neatkarības gados.
Jautājums ir nevis par intelektuālajām spējām, bet par faktu. Precizēšu, man nav sevišķu šaubu par to, ka vairums latviešu stāv prorietmu-proamerikāņu pozīcijās, kas pārliecības dēļ, kas dēļ bailēm no Krievijas. Un līdz ar to LV ārpolitika, kas atbilst šādai pozīcijai, ir tikai loģiska un likumsakarīga, pat ja arī kāds tai nepiekrīt.
Atbilde
#19
Jautājums ir nevis par intelektuālajām spējām, bet par faktu. Precizēšu, man nav sevišķu šaubu par to, ka vairums latviešu stāv prorietmu-proamerikāņu pozīcijās, kas pārliecības dēļ, kas dēļ bailēm no Krievijas. Un līdz ar to LV ārpolitika, kas atbilst šādai pozīcijai, ir tikai loģiska un likumsakarīga, pat ja arī kāds tai nepiekrīt.

Loģiski ir tas, ka ir tāda ārpolitika, tomēr tas, kāda šī ārpolitika būtībā ir, pilnīgi nemaz nav loģiski. Balstīt visu uz iedzīvotāju fobijām ir, domāju, viens no vissliktākajiem iespējamajiem variantiem. Vēl jo vairāk, ja šīs fobijas netiek ārstētas, bet speciāli vēl vairāk pastiprinātas, jo, ja latvietis nebaidīsies, tad viens otrs pie varas vairs netiks. "Valsts 404" ar apbrīnojamu neatlaidību ik pa brīdim iešauj sev kājā. Vai kāds brīnums, ka vairs nav staigātāja?
Ar ko es atšķiros no tantes Bauskā un vairuma kvazipatriotu, kuri sevi saukā par latviešu nacionālistiem? Galvenā atšķirība ir, ka vairs nebaidos no krieviem, Krievijas un parējiem šausmīgajiem bubuļiem, un vienmēr esmu teicis, ka latviešiem parādīsies niecīga iespēja dzīvot labi vien tajā brīdī, kad viņiem pārstās galvās sēdēt krievu tanki Doma laukumā. Pagaidām ... tā kā bailes no krieviem ir simtkārt lielākas par riebumu pret kariņu un pārējo neliešu nelietībām, tad ... turpinām pieciest, bet viņi zina, ka šī masu fobija ir viņu nesodāmības garants. Turpiniet baidīties!
Atbilde
#20
(2023-12-11 19:16)Zigfrids Raksta: Jautājums ir nevis par intelektuālajām spējām, bet par faktu. Precizēšu, man nav sevišķu šaubu par to, ka vairums latviešu stāv prorietumu-proamerikāņu pozīcijās, kas pārliecības dēļ, kas dēļ bailēm no Krievijas. Un līdz ar to LV ārpolitika, kas atbilst šādai pozīcijai, ir tikai loģiska un likumsakarīga, pat ja arī kāds tai nepiekrīt.

Man diemžēl jāpiekrīt, ka šādas ārpolitikas lietderīgumu nācās atzīt pēc zīmīgajiem februāra notikumiem, kad pēkšņi attaisnojās kašķēšanās  ar Baltkieviem, KF atgriežas pie GULAG parašas dzenāšanas. Un šeit nu jāsaka - tāda Krievija (proti, viņas ārpolitika) mums nav vajadzīga!
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)