Sarunu forums elvē
#11
(2024-03-20 0:28)nakata kngs Raksta: Sapratu, ka viņai kauns, ka nav naudas un es to publiskoju.   
Mans ieteikums palikušajiem foruma biedriem - Spārkai ir grūtības ar finansēm katru mēnesi nomaksāt tos 30 eiro, izveidojiet rindu, paši piesakieties un katrs samaksājiet vienu reizi gadā...nu, atradīsies 12 biedri, kuri var to atļauties...
Lai veicas!

Nu forums, jeb precīzāk, mājas lapa, kurā ir forums, nav no dārgākajiem vaļas priekiem, lai neteiktu pretēji. 14,52  Eur par domeina vārdu un savi 50 Eur gadā par hostingu, pārējais ir paša darbs, literāra rakstīšana, noformējums un ADMINISTRĒŠANA. Administrēšana nav tik maznozīmīga lieta, kā varētu likties, jo pamatā tā ir ro-botu mēslojumu sakopšana, tāpēc ir administratores ar dzēšanas pilnvarām. Pārējais ir mantojums no iepriekšējā foruma, kas nekur nav pamatots, bez maz vai ka "vergi prot dzīvot tikai verdzības iekārtā, un nemāk būt brīvi", un vēl vairāk "vergiem brīvība šķiet smieklīga un nesaprotama". Un tā ir problēma, tiklīdz nav kopējas intereses, jo nav citas izklaides, kā "savstarpēja ēšanās".
Līdz ar to foruma lietotājiem ir jābūt citām vienojošām interesēm, kas ir definētas tēmās. Un diemžēl tur ir jāpiekopj tolerance pret dažādiem viedokļiem, kamēr tas ietilpst definētajā tēmā.
Un es esmu gana pārliecināts, ka Spārkai ir taisni tā pati problēma, kas visiem forumu īpašniekiem - kur lai ņem sakarīgus lietotājus, kas grib ar citiem dalīties savās pārdomās, šaubās utt, kuri ir tik apzinīgi, ka "nekož citiem lietotājiem", un aktīvi, ka nevajag pamudinājuma. Un jebkuram foruma īpašniekam ir "slima suņa murgi", ka kāds pārāk aktīvs lietotājs foruma lietotājus aizvilinās uz citu forumu, kur ar viņiem spēlēsies cits foruma īpašnieks. Wink   
No otras puses, es kategoriski negribu, lai mani māca, kā ir "jāforumo", bet tas nozīmē, ka "man ar mazliet jāpieņem cilvēki kādi nu viņi ir" - "ja SF patīk neķītrā administrēšana", lai tas tā arī ir. Bet mēs brīvas sarunas varam rakstīt šeit.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#12
(2024-03-21 1:03)Forumotajs Raksta: No otras puses, es kategoriski negribu, lai mani māca, kā ir "jāforumo", bet tas nozīmē, ka "man ar mazliet jāpieņem cilvēki kādi nu viņi ir" - "ja SF patīk neķītrā administrēšana", lai tas tā arī ir. Bet mēs brīvas sarunas varam rakstīt šeit.

Starp citu, SF iesprūdu Inešuka dēļ, - tāds dzīvs un viegls cilvēks. Un tad jau Melene, Minne un Broņas trio Smile Nu jā, bet divas reizes vienā ūdeni neiekāpsi.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#13
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#14
(2024-03-20 0:28)nakata kngs Raksta: Nakata kngs pastāstīs, kāpēc vairs nav Sarunu forumā elvē.

Ko, ar Nakata kungs ir prom no turienes? Kādas šausmas! Nakata kungs, Jūs, cik atceros, nebijāt nekāds marginālis vai buntavnieks kā es un vēl daži. Pilnīgi lojāls un mierīgs pilsonis. Un, izrādās, pat Jūs esat izmests! Lasīju Jūsu komentu un atmiņā uzausa pasena asa diskusija starp Mao un to pašu Spārku un Ko. Cik atceros, gadījums pilnīgi līdzīgs. Arī tur bija materiālā palīdzība no Mao, prasība cienīt un respektēt par un ne par to ar sekojošu izbanošanu. Toreiz savas rociņas pielika, cik atceros, arī Luīze, nu un Lumbergs un kompānija. Nez, ar Jums tāpat kā ar mani izdarījās? Skaidroju. Ir ļaudis, kuri apgalvo, ka lietotājs "Zigfrids" pat vairs nav atrodams reģistrējušos sarakstā. Tā teikt, izrediģēts pat ārā no pagātnes, it kā nekad tāda nebūtu bijis. Smile
Atbilde
#15
rekur tiko bija mazais PM dumpis
Citāts:Atslēdzies Krimsons
    Skabūzis
    Veterāns
    *****
    Ieraksti: 1515
        Skatīt profilu E-pasts Privāta ziņa (Atslēdzies)

(Bez nosaukuma)
« Saņēmējs: SNor : šodien pl 20:33:00 »

    Atbildēt
    Citāts
    Dzēst

Draugs,
Luīze ir mākslīgais intelekts, droši vien, uzlauzt var, bet jābūt gudram! Smile
Ziņot administratoram

Atslēdzies Krimsons

    Skabūzis
    Veterāns
    *****
    Ieraksti: 1515
        Skatīt profilu E-pasts Privāta ziņa (Atslēdzies)

Atb: (Bez nosaukuma)
« Saņēmējs: SNor : šodien pl 20:54:39 »

    Atbildēt
    Citāts
    Dzēst

Manā pastkastē ir tikai 20 vēstules, tā noteikti NAV pilna, tie ir Spārkas melīgie pirkstiņi...
Ziņot administratoram

Atslēdzies Krimsons

    Skabūzis
    Veterāns
    *****
    Ieraksti: 1515

Palīdzi, lūdzu!
« Saņēmējs: SNor : šodien pl 21:01:05 »
« Šo vēstuli Jūs pārsūtījāt vai atbildējāt uz to. »

Ieraksti, lūdzu, čatā, lai ikviens man nosūta kādu vēstuli - tad mēs redzēsim, vai tikai Tev Spārka liegusi šo iespēju, vai arī nevienam nav atļauts man ko uzrakstīt ...

 Un cien. Spārka klusējot noņēma PM ierobežojumus. Tā vien izskatās, ka Spārkai atkal "sākušas lādēties baterijas" savādāk jau sāka likties, ka tulīt tulīt "sāks sulot" Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#16
Bezceris tur apelēt pie veselā saprāta. Ja vajag izmest, atradīs vissmieklīgāko ieganstu. Mani izmeta formāli par to, ka pārāk bieži pētīju publiski pieejamo statistiku. Smile Smile Smile Spārkai viņas paranoja čukstēja, ka notiekot stalkošana. Smile Bans "atlidoja" ar prasību izskaidrot, ko es tur meklējot un gribot ieraudzīt? Nu, tipa, ja es izskaidrošot, tad banu noņemšot, tomēr tas netraucēja gaišreģēm kristāla bumbās ieraudzīt, ka skaidrojuma nebūs un izmest nebrīdinot ārā neatgriezeniski. Smile
Atbilde
#17
(2024-03-23 0:00)Zigfrids Raksta: Bezceris tur apelēt pie veselā saprāta. Ja vajag izmest, atradīs vissmieklīgāko ieganstu.

Savā ziņā tā ir, turklāt viņas ir sievietes - viņām patīk, ka viņu izjūtas uzmin. Smile Bet pamatā kaunināšana strādā gana labi Wink

Ja man prasa, sniegt kādu atsauksmi par SF, es saku gana sens forums, ja prasa izvērstāk, es saku, ka īpatnība ir iesaiste -ja tu esi pakļāvīgs un gatavs pakļauties teroram - tā ir tava vieta, ja savādāk - vai nu tu aiziesi pats, vai tevi izmetīs. Un ja tas vel nenomierina, es piebilstu saturs ir tuvu nullei, kopš Spārka neraksta vairs atsevišķus rakstus.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#18
Savādāk, SF mani pārsteidza ar bling, bling (Tarkšķa ziņas) troksni, un pie manis griezās Spārka, izklāstot savu viedokli par Zigīša bānu, ko es viņam PM pārsūtīju. Un ļoti agresīvi noprasīja, vai man ir vel kādi jautājumi, tā kā es biju pārsteigts par viņas uzrašanos, man jautājumu nebija. Proti, ir iespēja uzdot Spārkai jautājumus izmantojot jautājot šeit publiski vai PM man, nu protams Spārkai ir jābūt iespējamai kādai atbildei vai gribai atbildēt.  

No otras puses, skaidrs ka Zigitis krita dēl speciālā aģenta Broņa ziņojuma:

Citāts: Snor
Proti, Zigitis ir personīga policejiska atriebība?

Spārka
kur to izrāvi? Ziga bans ir par klačām Broņas forumā, un ne es to izlēmu.    

Snor
par SF nomelnošanu trešajos avotos?

Spārka
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#19
ja tu esi pakļāvīgs un gatavs pakļauties teroram

par SF nomelnošanu trešajos avotos?

Jā, sajūta kārtējo reizi nepievīla. Precīzi kā PSRS laikos, kad PSKP un valdības politiku publiski apspriest un kritizēt bija aizliegts jebkur, un VDK būtu ļoti priecīga, ja varētu kaut kādā veidā noklausīties pat pilsoņu sarunas pusbalsī virtuvēs. Tas, ka Spārka savā būtībā ir īsta boļševiviku plintniece ādas mētelī un ar naganu, bija nojaušams jau sen. Otrkārt, tāda vēsma no bērnības, kad pagalmā bija bērni, kuri pieprasīja draudzēties tikai ar viņiem. Smile
Atbilde
#20
Citāts:par SF nomelnošanu trešajos avotos?
Tas kā par nelaiķi - vai nu tikai labu, vai arī neko? Big Grin
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)