Sarunu forums elvē
#31
Lai neizceltu tikai https://www.sarunuforums.lv/ vien būtu jāatzīmē arī ka Spārkas aktivitāte ir radījusi vēl divas 'it kā' dzīvas vietas:
Pēc definīcijas izskatās, ka viņi ir "blogi", bet kāpēc nē?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#32
izskatās jautrs gads bijis
PS nevar cerēt, esot MĒSLU bedrē, ka tur ar puķēm sagaidīs, tas par ex forumu
Atbilde
#33
...man , protams, sāp, ka izmeta no SF ....bet šī foruma galvenā problēma, ka adminos ir ieceltas Camma un lumbergs....kā administratores viņas ir niecības, jo paļaujas savām emocijām....Cammai vīrs drāž visas beibes apkārtnē un tas viņai ir sāpīgi, bet šī viņu mīl un savu naidu izgāž uz citiem vīriešiem, konkrēti uz mani arī, jo pastāstīju par savām gaitām pie naktstaurenīšiem....viņas vīrs vīrs piš visas, kuras dabūjamas, bet naids pret mani....un tad vēl viņa dedzināja Dikensu - ar to es nevarēju samierināties un klusēt...lumbergs ir vienkārši totāli prasts sievišķis, kuram dzīvē nav nekā labi....kad to pateicu, ieguvu ienaidnieku...laikam vajadzēja paklusēt....un kad šīs divas admines, kurām vajadzēja pildīt savus darba pienākumus, bet to nedarīja, jo vajadzēja dzēst manu lamāšanos, kura man bija vienīgā iespēja izteikt protestu - kad tev nav iespējas cīnīties ar pārspēku, tad vari tikai lamāties...to sapratīs tikai tie, kas nonāk šādā situācijā....ok, jā - Camma un lumbergs ir maukas!....lai deg ellē!
Atbilde
#34
Izsaku līdzjūtību, Tevi gan jau tās Inešuka tēmas visciešāk turēja. Un es nekur ārpus latviešu zonas nekur neesmu saskaries uz tik emocionālu administrāciju neesmu saskaries, kaut gan tiklīdz ir pamanāma administrācija, tā viņa kļūst kaitinoša. Administratores ir tādas, kādas ir foruma dalībnieces - tur īsti neko nevar darīt. Un, protams, administratores ar ir tikai cilvēki - "kaķis piemīž čību", un administratore niknumā izmet pirmo zem rokas gadījušos lietotāju, kas nejauši uzprasījās. Nu tāda ir dzīve, un tur neko nevar darīt - bet nu, jāsaņemas, jānopurinās un jādzīvo tālāk. No otras puses, nevajag sievietēm bāzties ar vīrieša lomu virsu, viņām tas nepadodas - uzturēt cilvēciskas attiecības ar visiem un būt draudzīgām, vairāk jau lutināt kādu. Un viņas ir sievietes, - tie nav vīrieši, "kas čurā sēdus", viņam ir daudz kas jāpiedod, un viņu motīvi ir bieži vīriešiem paslēpti. Un no trešās puses, man laikam ir mazliet jāatvainojas, jo es viņas pārāk satracināju - tik jūtīgas un satrauktas, kad es atnācu viņas nebija. Bet ko tur par slikto, dzīve turpinās ...

Nu mēs piedāvājam, kaut ko šādu
(2022-04-04 14:30)Joseph Raksta: Labdien, es gribētu pievienoties forumam, lai diskutētu par pašreizējiem notikumiem no filozofiskā un kultūras viedokļa.
Es ceru šeit satikt domubiedrus Smile
 
no otras puses, notikumi mūsdienās ir traki, 21.gs sācies ar diviem nežēlīgiem un absurdiem kariem - nu kāds tur varbūt filosofiskais vai kultūras viedoklis?

p.s. ja tu spētu saņemties, apņemties un ļoti gribētu atgriezties SF, - tu to pat varētu ar Sparkas sarunāt, - tā sakot, sākt no jaunas lapas. Bet tu jau zini to kartību, ja kaut ko ne tā - "tā olas nost"!
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#35
Citāts:21.gs sācies ar diviem nežēlīgiem un absurdiem kariem
Tikai diviem? Tas ir retorisks jautājums, ja kas... Big Grin
Atbilde
#36
(2024-06-12 10:11)hobbit_lv Raksta:
Citāts:21.gs sācies ar diviem nežēlīgiem un absurdiem kariem
Tikai diviem? Tas ir retorisks jautājums, ja kas... Big Grin

Īstenībā, cik uz šobrīd ir aktīvi vai iesnaudušies militāri konflikti?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#37
Atgriežoties pie zināmas tēmas - uzskrēju virsū tēmai «Nespēju būt uzticīga... Vai ir tāda diagnoze – mauka?»  un tur padomu dod jauno psiholoģiju centra https://nlp.lv/ meistare. Hmzs, varbūt es ar varu sniegt savu viedokli, jo ar neesmu mediķis?! Un manuprāt, mauka, nav diagnoze, cik specifiska seksuālās uzvedības modelis. Par agrāk pieminēto gadījumu, ir tādas seksuālas rotaļas, kur viens ciešas, kur otrs provocē - un šis varētu būt viens no tiem gadījumiem. Wink Un kamēr bauda ir, tur nav ko nosodīt vai skaust.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#38
Un lai būtu labāka sajūta, tad man tikko piesprieda sodu, izraidīšanu no tarkšķa [Note] :SNor - apklusināja Spārka no šī brīža līdz Jul 26 08:22:43. Šīs 30dnn sods ir par piedāvumu apspriest Dienvidkorejas robota nāvi Wink Es nevaru teikt, ka Sparka mani jau nebrīdināja, bet es cerēju ka "sliktās dienas" pienāks vēlāk, bet pienāca TAGAD. Bet nu bāna nav, ir tikai atvaļinājums Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#39
(2024-06-26 13:49)LvSnor Raksta: Un lai būtu labāka sajūta, tad man tikko piesprieda sodu, izraidīšanu no tarkšķa [Note] :SNor - apklusināja Spārka no šī brīža līdz Jul 26 08:22:43. Šīs 30dnn sods ir par piedāvumu apspriest Dienvidkorejas robota nāvi Wink Es nevaru teikt, ka Sparka mani jau nebrīdināja, bet es cerēju ka "sliktās dienas" pienāks vēlāk, bet pienāca TAGAD. Bet nu bāna nav, ir tikai atvaļinājums Wink

Vaij, vaij, vaij, kā tad tā?! Stāsta, ka cālis.lv tiekot likvidēts, būs jauna gaļa, gan jau kādi pareizie "domubiedri" arī. Tu vietnes dzīvības uzturēšanai Karalienei S. vairs nebūsi nepieciešams. Pietiks ar mazāku skaitu spārdāmo zēnu, toties spārdīšana būs aizraujošāka, jo bariņš entuziastu lielāks, tā kā ... agri priecājies par atvaļinājumu. Manā krievu forumā vienā pašā tēmā aktivitāte par procentiem 50 lielāka, nekā visā "Viņas augstdzimtības" sarunuforumā.
Atbilde
#40
Ir jāatzīst ka kaut kāds amizantums ar to ņemšanos ar https://sarunuforums.lv ir, jeb kā to izskaidro Krimsons:
Citāts:Atb: Krimsona skaidas
« Atbilde #617 : šodien pl 15:28:25 »
Citāts
Savulaik Galvenā mani personiski šeit ieaicināja, kad bija iepazinusies ar maniem komentāriem iepriekšējā forumā.
Tad, kad šis forums nonāca komatozā stāvoklī, man un vēl dažiem aizrādīja, ka pārlieku dzīvības izpausmes šeit ir nosodāmas, jo tiem pārējiem letarģiskajiem komatozajiem ierakstiem traucējot regulāro vairāku diennakšu aktualitātes ciklu.
Pašlaik esmu ieslodzīts Skaidu kaudzē, nekur citur izpausties nevaru, drikstu tikai lasīt.
Principā līdz šim samērā brīvi te drīkstēja izpausties vienīgi par vakariņās apēsto un mežā sasēņoto.
Visas pārējās tēmas un sadaļas sen sen jau ir mirušas (var pēc ierakstu datumiem pavērot).
Nekāda celsmīguma, pārsvarā depresijas nomāktu patērētāju subkultūra.
Cenšos ieviest kādu nebūt dzīvību un veselo saprātu skatījumā uz apkārtējām lietām.

No otras puses, šie Sf "brīvdomātāji" nekur neiet. Bet viņiem ļoti patīk Sparkai draudēt, ka viņi kaut kur ies. Wink No otras puses arī tādas pārāk čomiskas tet'a'tet attiecības ar nav pārāk labas, jo tas viņiem rada sajūtu par "izredzētību", kas ļoti provocē saiet "kundalī" un izlamāt visus pēc kārtas, tā sabojājot daudz personisku pudžu. Bet nu kas bijis tas bijis, un palicis Sf foruma laikos.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)