Kopdarbība un sadarbība
#1
Citāts:Sveiki, te raksta Pēteris Žerbiņš! Vēlos Jūs iesaistīt pavisam jaunā projektā. Atceroties studiju laikus, kad pulēju krēslus universitātē, tehnikas mehānikas pasniedzējs vienā no lekcijām teica: ''Čaļi, mācieties kopā, tā jums ies ātrāk un viens otru pavilksiet!''. Lai arī cik neticami, tomēr profesoram izrādījās taisnība. Saliekot vairākus prātus kopā, var atšķetināt sarežģītus uzdevumus. Tas strādā gan saistībā ar tehniskās mehānikas jautājumiem, gan arī ar citu sfēru mistērijām.

Jā, Pēteris aicina uz iesaistīšanos forumos! Smile Vai jūs esat apmierināti ar foruma tēmām?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
[Attēls: 2024-06-17-17-42-46-Edijs-Klai-is-on-X-N...akst-j.jpg]

Bez maz vai gribas jautāt, ko Tu izdarīji šodien?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Es šo nakti agri atmetu ar roku, klūdu izķeršanai, un atliku uz vēlāku Skalbes mazāk zināmām pasakām un tēlojumiem  , un nopublicēju. Mani uz to pamudināja Veidenbauma darbu publicējuma atjaunošana. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
"Tik daudz muļķu". Lietuvas glābēji noslogoti, glābjot peldētājus Baltijas jūrā

Pagājušajā nedēļā Lietuvas pludmales glābēji bija aizņemti ar peldētāju glābšanu, kuri turpināja ignorēt drošības brīdinājumus.
Klaipēdas, Palangas un Neringas pludmalēs tika pacelti sarkani karogi ar aizliegumu peldēties. Neraugoties uz risku, cilvēki turpināja doties bīstamajos ūdeņos. Palangā vien jūrā nācās glābt 16 cilvēkus.
"Mums bija tik daudz darba, ka mēs visi skrējām sasvīduši," LRT.lt stāsta Palangas glābēju priekšnieks Jonass Pirožniks.
Sešiem cilvēkiem tika noformēti policijas protokoli par noteikumu pārkāpšanu. Par peldēšanos, kad tā ir aizliegta, var tikt piemērots naudas sods, jo tā tiek uzskatīta par sabiedriskās kārtības pārkāpumu.
"Man ir grūti par to runāt," teica Pirožniks. Neskatoties cilvēku informēšanu pa skaļruni par briesmām, pludmales apmeklētāji turpināja peldēties un vēlāk viņiem bija nepieciešama glābšana, viņš piebilda.
"Piemēram, kāda māte stāvēja krastā un vēroja, kā viņas 6 vai 7 gadus vecais bērns peldas jūrā. Jūs [viņiem aizrādāt], un viņi smejas, un viss," sacīja Pirožniks.
"Es biju tik dusmīgs - tik daudz muļķu vienā nedēļas nogalē neesmu redzējis 17 gadu laikā," viņš piebilda.
Nedēļas nogalē netālu no Palangas no jūras tika izcelts miris cilvēks. Tomēr nāves cēlonis joprojām tiek izmeklēts.
https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19...baltic-sea
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)