Sarunu forums elvē
#41
ezīši spļaudijās, bet līda uz kaktusu, ietiepīgi
Atbilde
#42
(2024-06-29 21:11)Kundalini1 Raksta: ezīši spļaudijās, bet līda uz kaktusu, ietiepīgi

Savā ziņa tā ir, tāds sadzīvisks sodomazohims. Bet latviešiem nesaticība un individuālisma pārspīlēšana ir raksturīgs. Un nav jau tā, ka viņš tikai šodien uzradies.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#43
Otra puse protams ir jautājums par lietotājiem, vai viņi rada to ko vajag, vai kā Krimsons attīsta sazvērestības teorijas. Bet vispārcilvēciskos rāmajos, ar viņu viss ir kārtībā, tik nav pieprasījuma.
(2024-06-29 23:21)Kundalini1 Raksta: bet laiks iet, ari tas vairs neinterese, ir citas intereses, ar ko nodarboties, nekā ņemties ar visādiem interneta deģenerātiem
Nu forums jau ir tikai viens no elektroniskās saziņas līdzekļiem, un viņa pamatfunkcija ir apmainīties ar viedokļiem. Bet ir tak iespējami Blogi jeb emuāri, kur tu savā nodabā publicē savu individuālo viedokli. Proti, var izvēlēties atšķirīgus līdzekļus.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#44
(2024-06-29 22:30)LvSnor Raksta:
(2024-06-29 21:11)Kundalini1 Raksta: ezīši spļaudijās, bet līda uz kaktusu, ietiepīgi

Savā ziņa tā ir, tāds sadzīvisks sodomazohims. Bet latviešiem nesaticība un individuālisma pārspīlēšana ir raksturīgs. Un nav jau tā, ka viņš tikai šodien uzradies.

Attiecībā uz Špārkforumu iesaku apspriešanai variantu nevis ar individuālismu un nesaticību, bet gan ar kaut kādu ortodoksālo feminismu faktoru saraksta augšgalā. Vai kāds vispār zina, kas Spārka ir par personu? Nu, un tās pārējās. Rau, kāds te ir uzzinājis, ka Cammai ir problēmas ģimenē - vīrietis kāpj virsū katrai pretīmnācējai, kas man ir jaunums, bet kas tik tiešām tās vietnes vadības uzvedību varētu labi izskaidrot. Paliek iespaids, ka kaut kas līdzīgs dzīvē tur darās ar bezmaz visām, jo citas iespējas sajusties nozīmīgām vnk nav, kā vien tēlot karalienes un galma dāmas vienā pagarlaicīgā un izdziestošā i-neta resursā.
Atbilde
#45
(2024-06-30 15:16)Zigfrids Raksta: Šajā sakarā ir neliels diskomforts, polemizējot ar LvSnor, kuram LSM.lv šķiet arguments.

Nu ir grūti atrast informācijas avotus latviešu valodā. Un diez vai ka Tev ir uz ko autoritatīvi latviski atsaukties. Protams, arī man ir pretenzijas pret lsm.lv, kur "cauri spīd" naudas trūkums un nevēlēšanās iedziļināties ko raksta. Bet nu informācijas nolūkos ir baigi okay. Un tulkot kaut kādu informāciju no angļu vai krievu valodas, es negrasos. Un propagandas uzstādījumi ir tādi, ka ja notiek karš, abas puses melo.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#46
(2024-06-30 15:16)Zigfrids Raksta: Ja par "karalieni un galma dāmām" ... cik esmu pavērojis, garlaicība. Man pasaule ir gana plašāka par virtuvi, piemājas dārzu, lupatām, ko ēdu, ko lasīju un kur un ar ko alkoholu lietoju. Nu, un vēl tām nedaudzajām lietām, kuras nodarbina turienes iemītnieku prātus.

Ja par šo administrēšanas stilu runājot, tad jāatceras ka iespaidu, kā vajag administrēt viņas ir guvušas no sapforums.lv, par kuru vēl joprojām karājas sūdzība:
Citāts:www.sapforums.lv - Par negatīvu attieksmi no sapforums
SAPā vispretīgākā lieta ir admines iesaistīšanās visos kašķos, sava viedokļa uzspiešana un draudi ar izbanošanu. Manuprāt, admins nedrīkst būt tik ieinteresēts, viņam jābūt neitrālākam. Es jau saprotu, ka tas ir viņas projekts, bet pretīgi tas viss izskatās.

Ese 04.02.2010
https://www.sudzibas.lv/wwwsapforumslv-p...ums-c10238

Un principā sarunuforums.lv nav progresējis nevienā virzienā.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#47
Ļoti precīzi un pareizi piezīmēji. Atceros sākotnēji arī pašā Špārkforumā nebeidzamos pārmetumus Mā par sapforuma vadības stilu, kamēr pašas ... uz mata to pašu. Smile

Jā, kāds kaut ko zina, kā Broņai sokas? Lasot pēdējā laika (kamēr interesējos) viņas pārdomas, radās noturīga sajūta, ka vienā brīdī turpinājums būs personiskas reportāžas no ierakumiem Ukrainā ar plinti rokās un ķiveri galvā.
Atbilde
#48
[Jul 01 12:16:36] reno:šeit pa covidu izcepāmies sen, par krieviem ir vienprātība. Nemaz īsti nevar atrast iemeslu kādam kašķi, tik vien, kā pabakstīšanai

Mja, un tie kas nepiekrita ir kubele.lv Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#49
Mja, latviešu īpatnība - samazināta pašapziņa, kas izpaužas agresīvā "administrācijā", tā sakot "cāļa pavadīšana pēdējā ceļā pavada administrācijas agresivitāte". Nu bet, lai vieglas smiltis.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#50
Es īstenībā domāju, ka tomēr te ir kāds sakars ar plaši pazīstamo teicienu: "Viens latvietis - krietns un centīgs cilvēks, divi latvieši - divi labi, biedriski un iejūtīgi draugi, trīs latvieši ... septiņi forumi" Big Grin Big Grin Big Grin
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)